Wszedzie zdjecia golych bab

Testuje sobie 3 stoki, w każdym abonament i mam zapotrzebowania na parę zdjęć postaci kobiecej … ale ubranej. Założenie jest takie że fotki muszą spełnić pewne warunki jakościowo kompozycyjne. A tu jak na złość 99% musi coś pokazywać, jak nie cycki na wierzchu to dekolt do pępka, a jak ubrana w żakiet to do pasa. Fajne włosy = goła dupa, ładna buzia = sama bielinza … no żesz ty, potem znów się będą czepiać że wszystko się sprzedaje golizną.

Modelka w kolejce do banku w bieliźnie, konsultantka w słuchawkach z gołym tyłkiem, to normalne że w biurze każda co bardziej fotogeniczna kobieta świeci piersiami. Laska w kasku na budowie z rurami w rękach … goła, warsztat samochodowy to samo, a w spa podczas moczenia swych naolejkowanych ciał to chyba wszystkie zawody można odszukać. Jak jest coś co mi pasuje to zaraz się okazuje że w rozcięciu do tyłka muszą się pojawić pończochy.

Wpisuje w jednym stocku w wyszukiwarce „postać” a połowa to akty, części roznegliżowanego ciała, i praktycznie wszystkie tylko laski. Im dalej to tylko inny kanon piękna, troche odleglejszy od tych „topowych”, ale dalej goło i wesoło.

Na moje niewprawne oko ten dobór zdjęć kuleje, ja wiem że podaż – popyt ale mam to „ale”.

Tagi: , , , , , ,

  • Jeśli tak dalej będzie to pomyśl o współpracy z jakimś małym studiem fotograficznym, jeśli budżet to utrzyma :) Wyjdzie nieco drożej, ale grymasić można do woli :)

  • Paweł `hwao` Halicki

    Photoshop do łapy i ubieraj je… :)

    Ewentualnie składaj z paru zdjęć… :D

  • Patrz, do czego to dochodzi – dają człowiekowi „gołe baby” jak na tacy, a ten jeszcze narzeka. ;] Tak na poważnie, to rozumiem Twój problem – niestety, taki rynek, że tylko golizna daje gwarancję zwrotu inwestycji.

  • Skoro już testujesz te 3 stocki, to podaj chociaż jakie i powiedz który najlepszy…

  • @Piotr, Fotolia, iStock, ShuterStock