Kreatywny wieczorek

Ostatnio parę osób dba żeby mi za nisko ciśnienie nie spadło a jako że i obiecałem po godzinach nie siedzieć nad robotą to sobie rozrywkę (łamane przez) edukację (łamane przez) zajęcia rozładowujące napięcie wymyśliłem. Efekt do zobaczenia na YouTube i Vimeo i za chwile na misz.com.

Rano przy okazji wizyty w drukarni z materiałami dla firmy odebrałem wydruki a drugi wieczór poświęcony na montaż, eksport i wgranie na YouTube (plansza końcowa jest skopana ale nie mam już ochoty puszczać export po raz trzeci i czekać 4h). Tu podziękować muszę redakcji która poświęciła mi 5 min na przypomnienie jak to się w Premierze wszystko ustawia. Parę ciepłych słów się należy za motywację do działania.

Szybko się też przekonałem że muszę popracować jeszcze sporo nad „zabawą” w kręcenie – przebitki które sobie porobiłem w 90% nadają się do kosza. Trza zainwestować przy okazji jakiegoś projektu w oświetlenie i jeszcze jedno szkło i parę innych sprzętów … spokojnie systematycznie i zawsze wtedy kiedy będzie zamówienie się dokupi. Na razie wracam do budowy lampy kołowej.

Puszczę jakoś szybko plakaty w portfolio i dostałem sugestie co by zrobić jeszcze tapety na pulpit co z wielką przyjemnością zaraz popełnie.

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

 • no i fajnie :] wersje a3-kowe najlepsze :]

 • Manfred

  Czy jest możliwość otrzymania pliku w większej rozdzielczości?

  Z wielką chęcią chciałbym oglądać plakaty z koniem i ptakiem u siebie na ścianie : )

 • ifowski

  Świetna robota…!

 • ifowski

  a P.Michale podeslalby Pan wedle swego chcenia motyw przwodni uzyty przy tworzeniu tego jakze przepieknej urody filmidla ? :-)

 • rewelacja. stary zaintrygowal mnie sposob szparowania wlosow (kon) ta grzywa wyszla bosko. nadal szparujesz gumka i zmieniasz tylko opacity, hardness i flow?
  zajebistosci.

 • Bartek

  Też bym prosił o info w jaki sposób wycinałeś grzywę! :)

 • netox

  tym samym się zaciekawiłem – rozumiem ze zielony nie jest tu przypadkowy?