Popularnosc ;)

Ostatnio miałem okazję usłyszeć kilka ciepłych słów na temat mojego bloga (choć podobno blogi stały się nie na topie – teraz facebook i mikroblogi jedynie ujdą) – a miłe toto usłyszeć, rosnę w własnych oczkach :) Lepiej nawet, w sobotę usłyszałem w rozmowie że

misza się w naszej firmie po prostu czyta i komentuje głośno […]

No pojechał koleś po całości acz nie będę udawał żem połachotany po ego nie został zacnie. Śmiać się sam z siebie spokojnie mogę ale coś w tym musi być bo słupki (którymi się codziennie onanizuję) poszybowały ostatnio w górę tak że przekroczyły już ponad dwukrotnie max jaki te marne wpisy miały kiedykolwiek. Jeszcze trochę i postanowię zostać licencjonowanym mitomanem ;) jak to niektórzy anonimowi komentatorzy mówią „samolubnym, zadufanym w sobie”.

Ok ale koniec żartów – za chwilkę pojawią się zajawki trzech nowych inicjatyw (właściwie 4, ale o trzeciej przezornie będę milczał przez jakiś czas).

1) Postanowiłem odpalić bloga o Apple – powiecie że dużo tego, acz mam nadzieję że moja inicjatywa nieco będzie odstawać od tego co jest znane (nie, nie kontrowersyjnością wypowiedzi i ciętymi ripostami, tu będzie poprawny politycznie i kulturalny aż do znudzenia ale też nie z zaciśniętymi pośladami, trochę pazura mam nadzieje w tym pokazać). Projekt nie będę sam prowadził więc przerw w nadawaniu, podobnych do tych tu, raczej nie przewiduję.

2) Temat dva.pl wydaje się martwy od X lat ale to nie jest prawdą. Właśnie zebrałem ekipę która się bierze się za konfigurowanie systemu i kodowanie skórki … bo całość będzie stała na WordPressie. Tylko mi tu nie fukać! Na zewnątrz raczej nie będzie widać (poza stopką) że to WordPress. I będzie nieco przypominać wersję ostatnią – acz nie tak przeładowaną treścią i reklamami.

3) Mmmmmmmmmmm [odgłosy szamotaniny i widok misza który się sam knebluje żeby nie wygadać]

4) Biorę się też za komentowanie polityków (szczęściem nie tutaj) … nie polityki a właśnie osób czy ugrupowań … i tu mój cięty języczek popuszczę. Do tego oczywiście będę stronniczy na max i nie będę tego ukrywał. Też chcę pozyskać do pomysłu kilka osób które nie będą się bały nazwać rzeczy po imieniu i na dodatek podpisać imieniem i nazwiskiem swoje wypociny. Do Palikota mi daleko ale mam nadzieję że trafność spostrzeżeń jedną grupę społeczeństwa wkurzy a drugą rozśmieszy. Na celownik biorę Kaczogród do spółki z powyrywaniem Rydzy z korzeniami (czyli po jedynie słusznej linii).

A Shallow Thought Graphics zostaje w takim kształcie i z taką treścią jak do tej pory.

Tagi: , , ,

 • no to ładnie, ładnie, baaaaaaardzo ładnie ;)

 • Powodzenia z dva ;)
  Dobrze, że wybrałeś WordPress, nie rozumiem kto miałby fukać i na jakiej podstawie?

  Chętnie pomógłbym przy blogu o apple, jakiś artykuł, jakaś recenzja, jakieś tips & tricks from network.

 • Marcin Szkolnicki

  Bardzo ambitne plany. Trzeba wykorzystać ten potencjał a jest co:). Sam regularnie wchodzę na Shallow Thought Graphics i powiem szczerze, że czasem nawet czuję się zawiedziony jeżeli nie widzę nowego postu:).
  Pozdrawiam @misz i powodzenia

 • WordPress to podstawa :) Subiektywnie najprzyjemniejszy system zarządzania treścią jaki widziałem z masą możliwej przy odpowiedniej konfiguracji funkcjonalności :) Powodzenia

 • o, dva. przeglądałem jeszcze na łączu sdi :’D

 • Andy

  Ten kto daje negatywny komentarz, jest zazdrosny o: talent, pewność siebie, asertywność, bo sam nie ma odwagi niczego w życiu osiągnąć jak nasz Pan Misz :D
  Przygotowałem pieśni chwalebne: „Miszu Pan karmi nas swoimi wpisami chwalmy go na wieki” „Od nieznających się na rzeczy klientów, głodu ognia i wojny, zachowaj nas Panie!” :D

 • O ja:) Tyle projektów? Już się jaram:) I trzymam kciuki. Chętnie poznam Twoje zdanie na inne tematy.

  Co do misz.net to od dawna podziwiam ten blog. Wolę poczytać o problemach, marudzeniach (jak Ty to zwiesz), niż kolejne zestawienia „the best of”. Podobnie jak bardziej sobie cenię rozmowę o doświadczeniach życiowych niż o tym co tam kto zjadł, czy sobie kupił.

  Michał, nawet jak nie dajesz recept, to piszesz otwarcie o pewnych sprawach, które mogą spotkać każdego. Dzięki temu każdy ma szansę zastanowić się osobiście nad tym, co by zrobił, czy co zrobi, jeśli będzie miał z daną sytuacją styczność. A to już bardzo wiele. Nawet jak się nie znajdzie odpowiedzi od razu, to ma się już świadomość sytuacji jakie mogą wystąpić. Zwiększa się czujność i stan gotowości:)

  Każdy kto ceni sobie słowo, doświadczenia, świadomość, ceni ten blog.

 • Bloga o apple zamknąłem szybciej niż da się powiedzieć wziuuuuuuu, polityczny nie wyszedł tak jak chciałem też dupa, dva się nie zmienił status od tego czasu – jest zrobione.